Техномаркет - VIVAX HM200W МИКСЕР

VIVAX HM200W МИКСЕР

-67%

Производител: VIVAX
Шифра: 5010875
Достапност:
Редовна Цена:
899 ден.

SMART цена:
299 ден.

МИКСЕР МОЌНОСТ: 200 W, 5 БРЗИНИ, ТУРБО ФУНКЦИЈА, ДОДАТОЦИ: 2 МАТАЛКИ И 2 МЕШАЛКИ ЗА ТЕСТО, БОЈА БЕЛО-ЖОЛТА

Слични производи