Техномаркет - GORENJE SGH 2400BB ПЕГЛА СО ПАРЕН ГЕНЕРАТОР

GORENJE SGH 2400BB ПЕГЛА СО ПАРЕН ГЕНЕРАТОР

-9%

Производител: GORENJE
Шифра: 5010877
Достапност: залиха
Редовна Цена:
8,799 ден.

SMART цена:
7,999 ден.

ПЕГЛА СО ПАРЕН ГЕНЕРАТОР МОЌНОСТ 2400 W ПАРЕН ПРИТИСОК 7,5 BAR. ПОСТОЈАНА ПАРЕА 120 Г / МИН УДАРНА ПАРЕА 600 G / МИН ПЛОЧА ОБЛОЖЕНА СО НЕЛЕПЛИВА КЕРАМИКА ЕЛЕКТРИЧНИ ФУНКЦИИ АВТОМАТСКО СИГУРНОСНО ИСКЛУЧУВАЊЕ ОТСТРАНЛИВ РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА 1,7 L ИНДИКАТОР ЗА ТЕМПЕРАТУРАТА ЗА ЦЕЛОСНА КОНТРОЛА, СИСТЕМ ПРОТИВ ПРОКАПУВАЊЕ, ФУНКЦИЈА ЗА САМО-ЧИСТЕЊЕ, ВЕРТИКАЛНО ПЕГЛАЊЕ ЗА ЧУВСТВИТЕЛНИ ТКАЕНИНИ, 2 НИВОА НА МОЌНОСТ, ПРЕЦИЗЕН ВРВ ЗА ПЕГЛАЊЕ, LED ДИСПЛЕЈ, ЕКО ПРОГРАМА ЗА ЕКОНОМИЧНА УПОТРЕБА.

Слични производи