Техномаркет - PHILIPS HD9350/91 БОКАЛ

PHILIPS HD9350/91 БОКАЛ


Производител: PHILIPS
Шифра: 5010931
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,249 ден.

SMART цена:
1,954 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ 360 СТЕПЕН РОТАЦИЈА НА БАЗАТА АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ БЕЗБЕДНОСНО ИСКЛУЧУВАЊЕ КОГА ВОДАТА Е ИСПАРЕНА ДРЖАЧ ЗА КАБЕЛ РАМЕН ГРЕЈАЧ НЕЛИЗГАЧКИ НОГАРКИ ПРЕКИНУВАЧ ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛУЧУВАЊЕ КОНТРОЛНА СИЈАЛИЧКА КАПАК СО ПРУЖИНА И ШИРОКО ОТВОРАЊЕ ЛЕСНО ПОЛНЕЊЕ НИЗ ЖЛЕБОТ ЕРГОНОМСКА РАЧКА ОДРЖЛИВОСТ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ 0,75 М ФРЕКВЕНЦИЈА 50/60 HZ НАПОЈУВАЊЕ 1850 - 2200 W НАПОН 220 - 240 V КАПАЦИТЕТ 1,7 Л ФИЛТЕР ЗА ПРАВ 200 ΜM ДИМЕНЗИИ НА ПАКУВАЊЕТО (LXWXH) 198 X 228 X 244 ММ МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕТО НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

Слични производи