Техномаркет - PHILIPS FC8293/01 ПРАВОСМУКАЛКА

PHILIPS FC8293/01 ПРАВОСМУКАЛКА


Производител: PHILIPS
Шифра: 5010933
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,999 ден.

SMART цена:
4,799 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА СО ВРЕЌИЧКА ВЛЕЗНА МОЌНОСТ (МАКС.) 1800 W НИВО НА ЗВУЧНОСТ 82 DB ВШМУКУВАЧКА МОЌ (МАКС.) 300 W ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ 6 М РАБОТЕН ОПСЕГ 9 М РАЧКА ЗА НОСЕЊЕ ГОРЕ И НАЗАД МЕТАЛНА ДВОДЕЛНА ТЕЛЕСКОПСКА ЦЕВКА МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕТО ПЛАСТИКА КОНУСНО СПОЈУВАЊЕ СО ЦЕВКИТЕ БОЈА СПОРТ ЦРВЕНА КАПАЦИТЕТ НА ВРЕЌИЧКАТА ЗА ПРАШИНА 3 Л ФИЛТЕР ЗА ИЗДУВНА ПРАШИНА СУНЃЕРЕСТ ЕДНОСЛОЕН ФИЛТЕР ЗА МОТОРОТ ПРОДОЛЖЕТОК ЗА ТЕСНИ ПОВРШИНИ ВГРАДЕН ДОДАТОК ЗА ЧУВАЊЕ СТАНДАРДНА ЧЕТКА ЗА ВШМУКУВАЊЕ ДИМЕНЗИИ: (LXWXH) 403 X 263 X 220 ММ ТЕЖИНА 4,3 КГ

Слични производи