Техномаркет - AEG HRB-32310 NB ПЛОТНА

AEG HRB-32310 NB ПЛОТНА

-25%

Производител: AEG
Шифра: 5010946
Достапност: залиха
Редовна Цена:
11,999 ден.

SMART цена:
8,997 ден.

ВГРАДЛИВА ПЛОТНА ВИД НА ПЛОЧА: СТАКЛО КЕРАМИКА СЕНЗОР КОНТРОЛА НА ПРЕДНАТА СТРАНА 2 ГРЕЈНИ ЗОНИ STOP&GO ЗА КРАТКИ ПАУЗИ ФУНКЦИЈА ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ НА ПЛОЧАТА ЗА ГОТВЕЊЕ ФУНКЦИЈА ЗА БЕЗБЕДНОСТ НА ДЕЦА CHILDLOCK ФУНКЦИЈА НА ТАЈМЕР: ИНДИКАТОР ЗА РЕЗИДУАЛНА ТОПЛИНА: 7 СТЕПЕНИ ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА БЛАГОДАРЕНИЕ НА МОДУЛАРЕН СИСТЕМ МАКСИМАЛНА МОЌНОСТ (W): 2900 НАПОЈУВАЊЕ (VOLT): 220-240 ДИМЕНЗИИ ЗА ВГРАДУВАЊЕ (BXHXD): 520X270X490 MM ДИМЕНЗИИ B / W / D: 29/52 CM ТЕЖИНА 4.600 KG. CHILDLOCK ФУНКЦИЈА

Слични производи