Техномаркет - AEG LTX-7E272E МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

AEG LTX-7E272E МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

-18%

Производител: AEG
Шифра: 5010947
Достапност: залиха
Редовна Цена:
32,999 ден.

SMART цена:
26,997 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ ГОРНО ПОЛНЕЊЕ КАПАЦИТЕТ 7 КГ ЦЕНТРИФУГА: 1200 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A +++ ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА: 170 KWH / ГОД ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА: 9600 L ГОДИШНО ПОСЕБНИ ПРОГРАМИ ЗА ПЕРЕЊЕ: ОСВЕЖУВАЊЕ СО ПАРЕА, СПОРТСКА ОБЛЕКА, , ФАРМЕРКИ, АНТИАЛЕРГИСКА ПРОГРАМА ДОПОЛНИТЕЛНИ ПРОГРАМИ ЗА ПЕРЕЊЕ : ДЕЛИКАТНА ОБЛЕКА, ВОЛНА, БРЗО ПЕРЕЊЕ 20 МИН. 3 КГ, ДОПОЛНИТЕЛНО ПЕРЕЊЕ ИНВЕРТЕР МОТОР, ЗАШТИТА ОД ПОПЛАВА ОДЛОЖЕН СТАРТ LCD ЕКРАН ДИМЕНЗИИ : ( Ш Х В Х Д) : 40 X 89 H 60 CM ТЕЖИНА: 61 КГ

Слични производи