Техномаркет - ELECTROLUX KODEH70X ФУРНА

ELECTROLUX KODEH70X ФУРНА

-22%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 5010948
Достапност: залиха
Редовна Цена:
36,999 ден.

SMART цена:
28,992 ден.

ВГРАДЛИВА РЕРНА КАПАЦИТЕТ: 72 Л КЛАСА НА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ: A VELVETCLOSING ® -НЕЖНО ЗАТВОРАЊЕ НА ВРАТАТА КРУЖЕН ГРЕЈАЧ ВЕНТИЛАТОР ЗА ЛАДЕЊЕ- АВТОМАТСКO ВКЛУЧУВАЊЕ КОНТРОЛА НА ДОПИР ТЕЛЕСКОПСКИ ВОДИЛКИ СО 1 НИВО ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ НА ВРАТАТА ТЕМПЕРАТУРЕН ОПСЕГ: 50 ° C - 275 ° C НИВО НА БУЧАВА: 43 DB ПРОГРАМА ЗА ПАРЕА: PLUSSTEAM БОЈА: ИНОКС ТАЈМЕР НА ЕКРАНОТ БОЈА: БЕЛА ДИМЕНЗИИ HXWXD, MM: 594X596X569 ДИМЕНЗИИ ЗА ИНСТАЛАЦИЈА: 600X560X550

Слични производи