Техномаркет - ELECTROLUX KOCEH70X ФУРНА

ELECTROLUX KOCEH70X ФУРНА

-19%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 5010950
Достапност: залиха
Редовна Цена:
36,999 ден.

SMART цена:
29,992 ден.

ВГРАДЛИВА РЕРНА КАПАЦИТЕТ: 72 Л КЛАСА НА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ: A ВИД НА ПРОГРАМА ЗА ПАРЕА: COMBISTEAM VELVETCLOSING ® -НЕЖНО ЗАТВОРАЊЕ НА ВРАТАТА ВЕНТИЛАТОР ЗА ЛАДЕЊЕ- АВТОМАТСКO ВКЛУЧУВАЊЕ КОНТРОЛА НА ДОПИР ТЕЛЕСКОПСКИ ВОДИЛКИ СО 1 НИВО ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ НА ВРАТАТА ТЕМПЕРАТУРЕН ОПСЕГ: 50 ° C - 275° C ТАЈМЕР НА ЕКРАНОТ ДИМЕНЗИИ HXWXD, MM: 594X596X569 ДИМЕНЗИИ ЗА ИНСТАЛАЦИЈА: 600X560X550

Слични производи