Техномаркет - ELECTROLUX KOEBP31X ФУРНА

ELECTROLUX KOEBP31X ФУРНА

-20%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 5010951
Достапност: залиха
Редовна Цена:
40,999 ден.

SMART цена:
32,799 ден.

ВГРАДЛИВА РЕРНА КАПАЦИТЕТ 71 Л КЛАСА НА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ: A + ВИД НА ЧИСТЕЊЕ: ПИРОЛИЗА ПОТСЕТНИК ЗА ПИРОЛИТИЧКО ЧИСТЕЊЕ VELVETCLOSING ® - НЕЖНО ЗАТВОРАЊЕ НА ВРАТАТА АВТОМАТСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ НА РЕРНАТА ПРИ ОТВОРАЊЕ НА ВРАТАТА ТЕМПЕРАТУРЕН ОПСЕГ: 30 ° C - 300 ° C НИВО НА БУЧАВА: 48 DB КРУЖЕН ГРЕЈАЧ БРЗО ГРЕЕЊЕ КОНТРОЛА НА ДОПИР ВКЛУЧЕНИ РЕЦЕПТИ АВТОМАТСКИ ПРЕДЛОГ ЗА ТЕМПЕРАТУРА АВТОМАТСКИ ПРОГРАМИ ПРИЛАГОДЕНИ НА ТЕЖИНАТА НА ХРАНАТА СПЕЦИЈАЛНИ КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПЕЧКАТА: СЕНЗОР ЗА ХРАНА СОНДА ЗА ПЕЧЕЊЕ ИНДИКАТОР НА ПОВЕЌЕ ЈАЗИЦИ ПРИКАЖУВАЊЕ НА РЕЗИДУАЛНАТА ТЕМПЕРАТУРА ВЕНТИЛАТОР ЗА ЛАДЕЊЕ: АВТОМАТСКО ВКЛУЧУВАЊЕ ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ НА ВРАТАТА ТЕЛЕСКОПСКИ ВОДИЛКИ СО 1 НИВО ДИМЕНЗИИ HXWXD, MM: 594X595X567 ДИМЕНЗИИ ЗА ИНСТАЛАЦИЈА: 590X560X550 БОЈА: ИНОКС

Слични производи