Техномаркет - ECG OP201 WHITE АПАРАТ ЗА ПЕДИКИР

ECG OP201 WHITE АПАРАТ ЗА ПЕДИКИР

-51%

Производител: ECG
Шифра: 5011007
Достапност: залиха
Редовна Цена:
599 ден.

SMART цена:
299 ден.

АПАРАТ ЗА ОБЛИКУВАЊЕ НА НОКТИ КВАЛИТЕТНА НЕГА И ЗДРАВ ИЗГЛЕД НА НОКТИТЕ НА РАЦЕТЕ И НОЗЕТЕ СЕ КОРИСТИ И СО ГЕЛ ЗА НОКТИ ЕДНОСТАВНО РАКУВАЊЕ СО ЦЕЛИОТ ДОСТАПЕН ПРИБОР ЛЕСНО ПРОМЕНЛИВ ПРИБОР ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН ВРТЛИВОСТ 360 ° 2 БРЗИНИ НАПОЈУВАЊЕ: 2 X 1,5 V AA БАТЕРИИ (НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ) ДОДАТЕН ПРИБОР: 1 ГРУБА ТУРПИЈА, 2 МЕКИ ТУРПИИ, 2 ТУРПИИ ЗА ПОЛИРАЊЕ

Слични производи