Техномаркет - ISKRA HL-48RCT CRN МИНИ ШПОРЕТ

ISKRA HL-48RCT CRN МИНИ ШПОРЕТ

-7%

Производител: ISKRA
Шифра: 5011009
Достапност: залиха
Редовна Цена:
7,499 ден.

SMART цена:
6,997 ден.

МИНИ ШПОРЕТ СО ЕЛЕКТРИЧНИ ПЛОЧИ МОЌ 2000 W (ГОЛЕМА ПЛОЧА – 1000 W Ф187 MM, МАЛА ПЛОЧА – 600 W Ф155 MM) НАПОН 220-240 V~50/60 HZ ЗАФАТНИНА 48 LIT. ДИМЕНЗИИ: 585 MM(Д) X 420 MM(Ш) X 380 MM(В) ПОДЕСУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРА ОД 100 ДО 230 C 3 ПОДЕСУВАЊА НА РЕРНАТА (ГОРЕН ГРЕАЧ + РАЖЕН, ДОЛЕН ГРЕАЧ, ДВА ГРЕАЧИ + РАЖЕН) ФУНКЦИЈА СО ТАЈМЕР ОД 0 ДО 60 МИН. СО АЛАРМ ФУНКЦИЈА ЗА РАЖЕН ФУНКЦИЈА ЗА КРУЖЕЊЕ НА ВОЗДУХ ГРЕЈНИ ЕЛЕМЕНТИ ОД НЕ’РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ДОДАТОЦИ (ТАВА, РЕШЕТКА СО ДРЖАЧ, РАЖЕН СО ДРЖАЧ)

Слични производи