Техномаркет - QUADRO DFR-2630A+ ЛАДИЛНИК

QUADRO DFR-2630A+ ЛАДИЛНИК


Производител: QUADRO
Шифра: 5011027
Достапност: залиха
Редовна Цена:
11,999 ден.

SMART цена:
9,999 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК ВКУПЕН ВОЛУМЕН : 227L КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ : 187Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ : 40Л ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ: A + ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА176 KWH / ГОД ОДРЖУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРА ПРИ ПРЕКИН НА ЕЛ. ЕНЕРГИЈА: 11 Ч РЕЖИМ НА ЛАДЕЊЕ: ПРИРОДЕН ПРОТОК НА ВОЗДУХ ДИМЕНЗИЈА: (ШXВXД) MM 540 X 1440 X 600 MM

Слични производи