Техномаркет - VIVAX MC2501 СЕЦКО

VIVAX MC2501 СЕЦКО

-35%

Производител: VIVAX
Шифра: 5011055
Достапност:
Редовна Цена:
999 ден.

SMART цена:
649 ден.

АПАРАТ ЗА СЕЦКАЊЕ НАМЕНЕТ ЗА СЕЦКАЊЕ, ДРОБЕЊЕ ИЛИ ПАСИРАЊЕ ЗАШТЕДА НА ВРЕМЕ ПРИ ПОДГОТОВКА НА ХРАНА МОЌ : 250 W КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЈНЕРОТ: 0.8L, НОЖ ОД НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК БОЈА: БЕЛА ЗАШТЕДЕТЕ ВРЕМЕ ЗА ПОДГОТОВКА НА ХРАНА

Слични производи