Техномаркет - VIVAX SB250WH ПАСАТОР

VIVAX SB250WH ПАСАТОР

-71%

Производител: VIVAX
Шифра: 5011056
Достапност:
Редовна Цена:
999 ден.

SMART цена:
299 ден.

РАЧЕН БЛЕНДЕР/ПАСАТОР МОЌНОСТ: 250 WATT 2 БРЗИНИ НОЖ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ТЕЖИНА: 0,58 КГ

Слични производи