Техномаркет - WHIRLPOOL W5-811 OX ЛАДИЛНИК

WHIRLPOOL W5-811 OX ЛАДИЛНИК

-29%

Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 5011125
Достапност: залиха
Редовна Цена:
25,499 ден.

SMART цена:
17,991 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 230 Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 111 Л 6TH SENSE® TEHNOLOGIJA ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А + LESS FROST- НАМАЛЕНО ПРАВЕЊЕ НА МРАЗ НИВО НА БУЧАВА (DB (A) ПОВТОРНО 1 PW) 39 КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ (KG / 24 H) - NEW (2010/30 / EC) 5 БРОЈ НА ПОЛИЦИ ВО ФРИЖИДЕРОТ 4/ ПРИЛАГОДЛИВИ 3 БРОЈ НА ФИОКИ ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ 3 2 ТЕМПЕРАТУРНИ ЗОНИ ПЕРИОД НА ЧУВАЊЕ НА ХРАНА ВО СЛУЧАЈ НА ПРЕКИН НА ЕЛЕКТРИЧНАТА ЕНЕРГИЈА 24 Ч ПРЕДУПРЕДУВАЧКИ СИГНАЛ / СИГНАЛ ЗА ГРЕШКА ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 309 KWH БОЈА INOX ДИМЕНЗИИ: Ш/Д/Д: 595 X 730 X 1888 MM ТЕЖИНА 63 KG

Слични производи