Техномаркет - WHIRLPOOL W5-811E W ЛАДИЛНИК

WHIRLPOOL W5-811E W ЛАДИЛНИК

-29%

Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 5011126
Достапност: залиха
Редовна Цена:
23,999 ден.

SMART цена:
16,991 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 228 Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 111 Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А + ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 309 KWH 6TH SENSE® ТЕХНОЛОГИЈА LOW FROST НИВО НА БУЧАВА 39 DB КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ (KG / 24 H) – 5КГ БРОЈ НА ПОЛИЦИ ВО ФРИЖИДЕРОТ 4/ ПРИЛАГОДЛИВИ ПОЛИЦИ 3 БРОЈ НА ФИОКИ ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ 3 БРОЈ НА ТЕМПЕРАТУРНИ ЗОНИ 2 ПЕРИОД НА ЧУВАЊЕ НА ХРАНА ВО СЛУЧАЈ НА ПРЕКИН НА ЕЛЕКТРИЧНАТА ЕНЕРГИЈА 24 Ч ПРЕДУПРЕДУВАЧКИ СИГНАЛ / СИГНАЛ ЗА ГРЕШКА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А + ДИМЕНЗИИ: В Х Ш Х Д : 595 X 663 X 1888 ТЕЖИНА 63 КГ

Слични производи