Техномаркет - AEG L6-FEG49S МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

AEG L6-FEG49S МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ


Производител: AEG
Шифра: 5011565
Достапност: залиха
Редовна Цена:
34,999 ден.

SMART цена:
27,999 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ ЗА ПЕРЕЊЕ: 9 КГ ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ: A +++ -20% МАКСИМАЛНА БРЗИНА НА ЦЕНТРИФУГА 1400 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА СИСТЕМ НА МОТОР: ИНВЕРТЕР ВОЛУМЕН НА БУБАЊ, Л: 68 ПРОГРАМИ ЗА МИЕЊЕ: ПАМУК, СИНТЕТИКА, ЧУВСТВИТЕЛНИ, ВОЛНА +, АНТИАЛЕРГИЧЕН, БРЗ20 МИН 3 КГ, ОБЛЕКА ЗА НА ОТВОРЕНО, ПОСТЕЛНИНА, ЛЕСНО ПЕГЛАЊЕ, ЦЕНТРИФУГА ДИМЕНЗИИ ШXДXД, ММ: 850X600X630

Слични производи