Техномаркет - ELECTROLUX EMM-21000S МИКРОПЕЧКА

ELECTROLUX EMM-21000S МИКРОПЕЧКА

-26%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 5011573
Достапност: залиха
Редовна Цена:
7,999 ден.

SMART цена:
5,890 ден.

МИКРОПЕЧКА МОЌНОСТ: 800 W 5 НИВОА НА МОЌНОСТ ВОЛУМЕН : 21.23 НИВО НА БУЧАВОСТ 60 DB ДИМЕНЗИИ В X Ш X Ш: 287 X 485 X 422 КОНТРОЛНО КОПЧЕ ЗА ИЗБОР НА ТЕМПЕРАТУРА ЗВУЧЕН СИГНАЛ ЗА ЗАВРШУВАЊЕ НА ЦИКЛУСОТ НА ПЕЧЕЊЕ СВЕТЛИНА ВО ВНАТРЕШНОСТА БОЈА: СРЕБРЕНА

Слични производи