Техномаркет - ELECTROLUX EMS-21400 S МИКРОПЕЧКА

ELECTROLUX EMS-21400 S МИКРОПЕЧКА

-19%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 5011575
Достапност: залиха
Редовна Цена:
8,499 ден.

SMART цена:
6,890 ден.

МИКРОПЕЧКА АВТОМАТСКИ ПРОГРАМИ ЗА ОДМРЗНУВАЊЕ ПО ТЕЖИНА КОПЧЕ ЗА ИЗБИРАЊЕ НА МОЌНОСТ ЕЛЕКТРОНСКИ ЧАСОВНИК СО ТАЈМЕР СИГНАЛ КОЈ ГО ОЗНАЧУВА КРАЈОТ НА РАБОТНИОТ ЦИКЛУС СВЕТЛИНА ВО ВНАТРЕШНОСТА ВКУПЕН ВНАТРЕШЕН ВОЛУМЕН: 21.23 Л ИЗЛЕЗНА МОЌНОСТ W: 800 W СКАРА 1000 W 11 НИВОА НА МОЌНОСТ НИВО НА БУЧАВА, : 60 DB ДИМЕНЗИИ HXWXD, MM: 287X485X422 БОЈА: СРЕБРЕНА

Слични производи