Техномаркет - BOSCH BCH65RT25K БЕЗЖИЧНА ПРАВОСМУКАЛКА

BOSCH BCH65RT25K БЕЗЖИЧНА ПРАВОСМУКАЛКА

-21%

Производител: BOSCH
Шифра: 5011618
Достапност: залиха
Редовна Цена:
21,999 ден.

SMART цена:
17,599 ден.

БЕЗЖИЧНА ПРАВОСМУКАЛКА ПЕРФОРМАНСИ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ВАКУУМ СО 2400 ВАТИ. LONGLIFE МОТОР ЗА ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ И ДОЛГ ЖИВОТЕН ВЕК BOSCH ЛИТИУМ-ЈОНСКА ТЕХНОЛОГИЈА: ИЗДРЖЛИВИ И МОЌНИ БАТЕРИИ НА ПОЛНЕЊЕ, ЕКСТРА ДОЛГО ВРЕМЕ НА РАБОТА И КРАТКО ВРЕМЕ НА ПОЛНЕЊЕ МОЌНА ALLFLOOR HIGHPOWER ЧЕТКА КОНТРОЛА НА ПЕРФОРМАНСИ БАЗИРАНА НА СЕНЗОР ЗА МИНИМАЛЕН НАПОР ЗА ЧИСТЕЊЕ. LED СИГНАЛ ЗА ПОТРЕБНО ЧИСТЕЊЕ НА ФИЛТЕРОТ УНИКАТНА ТЕХНОЛОГИЈА SENSORBAGLESS ™ 3 НИВОА НА РАБОТА ЛЕСНО РАКУВАЊЕ ПРАЗНЕЊЕ НА САДОТ ЗА ПРАШИНА. ХИГИЕНСКИ ФИЛТЕР ЗА ИЗДУВЕН ВОЗДУХ ВРЕМЕ НА ПОЛНЕЊЕ 6 ЧАСА ДИМЕНЗИИ (В Х Ш Х Д ) : 1.160 X 285 X 185 MM ТЕЖИНА : 3,3 КГ

Слични производи