Техномаркет - BOSCH BBHL21841 2 ВО 1 БЕЗЖИЧНА ПРАВОСМУКАЛКА

BOSCH BBHL21841 2 ВО 1 БЕЗЖИЧНА ПРАВОСМУКАЛКА


Производител: BOSCH
Шифра: 5011619
Достапност: залиха
Редовна Цена:
11,999 ден.

SMART цена:
9,999 ден.

БЕЗЖИЧНА ПРАВОСМУКАЛКА 2 ВО 1: РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА И БЕЗЖИЧНА ПРАВОСМУКАЛКА ЛИТИУМ-ЈОНСКА ТЕХНОЛОГИЈА: ИЗДРЖЛИВИ БАТЕРИИ ЗА ПОСТОЈАНО ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ И КРАТКО ВРЕМЕ НА ПОЛНЕЊЕ ЕЛЕКТРИЧНА ЧЕТКА ЗА ТЕМЕЛНО ЧИСТЕЊЕ НА СИТЕ ПОДНИ ПОВРШИНИ ДВЕ НИВОА НА МОЌНОСТ ФИЛТЕР ШТО МОЖЕ ДА СЕ МИЕ ЛЕСНО РАКУВАЊЕ ПРАЗНЕЊЕ НА САДОТ ЗА ПРАШИНА. УДОБНОСТ МАКСИМАЛНА ФЛЕКСИБИЛНОСТ: ВАКУУМСКО ЧИСТЕЊЕ БЕЗ ОГРАНИЧУВАЊА ОКОЛУ И ПОД МЕБЕЛ, ЛЕСНО ПОСТАВУВАЊЕ, ЗАШТЕДА НА ПРОСТОР ЗА СКЛАДИРАЊЕ И ФЛЕКСИБИЛНО ПОЛНЕЊЕ ВО СЕКОЈ ШТЕКЕР ЛЕСНА ЗА УПОТРЕБА, ЧУВАЊЕ И ЧИСТЕЊЕ БЛАГОДАРЕНИЕ НА НЕГОВАТА МАЛА ТЕЖИНА И EASYCLEAN SYSTEM ЛЕСНО ОТСТРАНУВАЊЕ И ЧИСТЕЊЕ НА ЧЕТКАТА ЕКСТРА ДОЛГО ВРЕМЕ НА РАБОТА ДО 40 МИН ВРЕМЕ НА ПОЛНЕЊЕ: 4-5 ЧАСА ПОКАЖУВАЊЕ НА СТАТУС НА ПОЛНЕЊЕ НА АКУМУЛАТОРОТ ТЕЖИНА: 2,5 КГ ДИМЕНЗИИ: 1160 X 265 X 165 ММ.

Слични производи