Техномаркет - HOTPOINT-ARISTON HIC 3B+26 ВГР.МАШИНА ЗА САДОВИ

HOTPOINT-ARISTON HIC 3B+26 ВГР.МАШИНА ЗА САДОВИ

-30%

Производител: HOTPOINT-ARISTON
Шифра: 5011632
Достапност: залиха
Редовна Цена:
22,999 ден.

SMART цена:
15,991 ден.

ВГРАДЛИВА МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ: 13 КОМПЛЕТИ КЛАСА НА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ: A ++ ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛ. ЕНЕРГИЈА : 263 KWH / ГОДИШНО МАКСИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА ЗА ВНЕСУВАЊЕ НА ВОДА : 60 ° C НИВО НА БУЧАВА : 46 DBA ПРИЛАГОДЛИВИ НОГАРКИ ПЕРЕЊЕ НА ЕДНА КОШНИЦА: ДОЛНА ИЛИ ГОРНА ПРИЛАГОДЛИВА ГОРНА КОРПА СВЕТЛОСЕН ИНДИКАТОР ЗА СОЛ И СЈАЈ ДИМЕНЗИИ ( В Х Ш Х Д): 82 X 59.8 X 55.5

Слични производи