Техномаркет - ELECTROLUX EGE-6182 NOK ПЛОТНА

ELECTROLUX EGE-6182 NOK ПЛОТНА

-18%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 5011633
Достапност: залиха
Редовна Цена:
21,999 ден.

SMART цена:
17,992 ден.

ПЛИНСКА ВГРАДЛИВА ПЛОТНА ТИП НА ПЛОЧА: ГОРИЛНИЦИ ЗА ПЛИН НА СТАКЛО- КЕРАМИКА ЗАШТИТА: ГАСОТ СЕ ИСКЛУЧУВА ОД ИЗВОРОТ АКО ИЗБИЕ ОГАН ЕЛЕКТРИЧНО ПАЛЕЊЕ ПРЕКУ КОНТРОЛНО КОПЧЕ КОМАНДИ НА ЗАВРТКИ НОСАЧИ ОД ЛЕАНО ЖЕЛЕЗО МАКСИМАЛНА МОЌНОСТ НА ПЛИНОТ: 5800 W ПРЕДНА ЛЕВО: 2900W / 100MM ДИЈАМЕТАР ЗАДНА ЛЕВО: 1800W / 180MM ДИЈАМЕТАР ПРЕДНА ДЕСНО: 1000W / 54MM ДИЈАМЕТАР ЗАДНА ДЕСНО: 1900W / 70MM ДИЈАМЕТАР ДИМЕНЗИИ НА ПЛОТНАТА : 40X550X470 ММ МАКСИМАЛНА МОЌНОСТ НА ПОВРЗУВАЊЕ: 1800 W БОЈА: ЦРНА ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ, M: 1.1

Слични производи