Техномаркет - PHILIPS LUMEA BRI950/00 ДЕПИЛАТОР

PHILIPS LUMEA BRI950/00 ДЕПИЛАТОР


Производител: PHILIPS
Шифра: 5011660
Достапност: залиха
Редовна Цена:
29,599 ден.

УРЕД ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА ОБЛАСТИ НА ПРИМЕНА НА ТЕЛОТО: РАЦЕ, НОЗЕ, СТОМАК, ЛИЦЕ, ЧУВСТВИТЕЛНИ ОБЛАСТИ, БИКИНИ, ПАЗУВИ ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ И ПРИЛОЗИ ДОДАТОК ЗА ТРЕТМАН НА ТЕЛОТО ГОЛЕМИНА НА ПРОЗОРЕЦОТ: 4,1 CM2 ФОРМА: БЛАГО ЗАКРИВЕН ДОДАТОК ЗА ТРЕТМАН НА ЛИЦЕ ГОЛЕМИНА НА ПРОЗОРЕЦОТ: 2 CM2, ДОПОЛНИТЕЛЕН ФИЛТЕР ФОРМА: РАМНА ПРИЛАГОДЕН ЗА ТРЕТМАН ЗА ЛИЦЕ СЛАЈД И БЛИЦ ЗА БРЗА ПРИМЕНА ПЕЧАТ И БЛИЦ ЗА ТРЕТМАН НА МАЛИ ПОВРШИНИ УПОТРЕБА СО И БЕЗ КАБЕЛ 5 ПОДЕСУВАЊА НА СВЕТЛОСНА ЕНЕРГИЈА ПРИЛАГОДЛИВ ЗА ВАШИОТ ТИП НА КОЖА SMARTSKIN СЕНЗОР ИНТЕГРИРАН БЕЗБЕДНОСЕН СИСТЕМ ПРЕВЕНЦИЈА ОД НЕНАМЕРНО ТРЕПКАЊЕ ИНТЕГРИРАН УВ ФИЛТЕР ЗАШТИТА НА КОЖАТА ОД УВ СВЕТЛИНА СЕНЗОР ЗА ТОН НА КОЖАТА ВРЕМЕ НА ПРИМЕНА: ПАЗУВИ- 2.5 МИН ОБЛАСТИ НА ЛИЦЕТО- 1,5 МИН БИКИНИ ЛИНИЈА- 2 МИН ПОТКОЛЕНИЦИ- 8.5 МИН ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ ЛАМБА СО ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ-250 000 ТРЕПКАЊА НАПОН 100-240 V ВКЛУЧЕН АДАПТЕР 19,5 V / 4000 MA

Слични производи