Техномаркет - WHIRLPOOL W7 811O OX ЛАДИЛНИК

WHIRLPOOL W7 811O OX ЛАДИЛНИК


Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 5011678
Достапност: залиха
Редовна Цена:
32,999 ден.

SMART цена:
26,069 ден.

КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 234 Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 104 Л 2 ПРИЛАГОДЛИВИ ПОЛИЦИ ВО ФРИЖИДЕРОТ 2 ФИОКИ ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ 3 ПОЛИЦИ ВО ЛАДИЛНИКОТ TOTAL NO FROST ТЕХНОЛОГИЈА ACTIV 0° FIOKA ЗА ЧУВАЊЕ НА МЕСО И РИБА НА ОПТИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА FREEZECONTROL ™ БРЗО ЗАМРЗНУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 10 KG / 24 H ПЕРИОД НА СКЛАДИРАЊЕ НА ХРАНА ВО СЛУЧАЈ НА ПРЕКИН НА ЕЛЕКТРИЧНАТА ЕНЕРГИЈА 17 Ч ДИГИТАЛЕН ТЕРМОМЕТАР ВО ФРИЖИДЕРОТ ВИЗУЕЛЕН И ЗВУЧЕН СИГНАЛ ЗА ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ ИЛИ ГРЕШКА НИВО НА БУЧАВА 40 ДБ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А + ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 346 KWH ГОДИШНО ДИМЕНЗИИ: (Ш Х В Х Д): 596 X 1890 X 763 MM ТЕЖИНА74 KG

Слични производи