Техномаркет - SOEHNLE 65601 COMBI ANALOGNA VAGA

SOEHNLE 65601 COMBI ANALOGNA VAGA

-50%

Производител: SOEHNLE
Шифра: 5011706
Достапност:
Редовна Цена:
599 ден.

SMART цена:
299 ден.

АНАЛОГНА КУЈНСКИ ВАГА ОТСТРАНЛИВ САД ЗА МЕРЕЊЕ (0,5 ЛИТАР) МОЖНОСТ ЗА ЧУВАЊЕ ВО ВНАТРЕШНОСТА НА САДОТ 250 G ОПТОВАРУВАЊЕ, ПОКАЧУВАЊЕ ЗА 2 И 5 G НЕ СЕ ПОТРЕБНИ БАТЕРИИ МАЛА И УДОБНА ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ

Слични производи