Техномаркет - HOTPOINT ARISTON BCB-7030 AA ВГР.ЛАДИЛНИК

HOTPOINT ARISTON BCB-7030 AA ВГР.ЛАДИЛНИК

-26%

Производител: HOTPOINT-ARISTON
Шифра: 5011728
Достапност:
Редовна Цена:
23,999 ден.

SMART цена:
17,991 ден.

ВГРАДЛИВ КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 79 L КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 194 L ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А + ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 297 KWH ГОДИШНО, ДЕФРОСТ СИСТЕМ ОДРЖУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРА ПРИ ПРЕКИН НА ЕЛ. ЕНЕРГИЈА 19 ЧАСА КАПАЦИТЕТНА ЗАМРЗНУВАЊЕ 3.5 KG / 24H КЛИМАТСКА КЛАСА: SN-T ПОГОДНА ТЕМПЕРАТУРА НА РАБОТНА СРЕДИНА ПОМЕЃУ 10 ° C И 43 ° C. НИВО НА БУЧНОСТ 35 DB (A) RE 1 PW ДИМЕНЗИИ: 177X 55 X54 ЦМ

Слични производи