Техномаркет - HOTPOINT-ARISTON HSIC-3M19 C ВГР.МАШИНА ЗА САДОВИ

HOTPOINT-ARISTON HSIC-3M19 C ВГР.МАШИНА ЗА САДОВИ

-20%

Производител: HOTPOINT-ARISTON
Шифра: 5011729
Достапност: залиха
Редовна Цена:
19,999 ден.

SMART цена:
15,999 ден.

ВГРАДЛИВА МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ ЗА 10 КОМПЛЕТИ 6 ПРОГРАМИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ ЛЕД ЕКРАН НИВО НА БУЧАВОСТ - 49 DBA БОЈА: БЕЛА ДИМЕНЗИИ: Д Х Ш Х В 57 X 44.5 X 82 СМ ТЕЖИНА: 33.5KG

Слични производи