Техномаркет - HOTPOINT-ARISTON MN-212 IX МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА

HOTPOINT-ARISTON MN-212 IX МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА


Производител: HOTPOINT-ARISTON
Шифра: 5011730
Достапност: залиха
Редовна Цена:
16,999 ден.

SMART цена:
11,992 ден.

МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА КАПАЦИТЕТ: 22 Л МАКСИМАЛНА МОЌНОСТ 750 W 4 НИВОА НА МОЌ 3D СИСТЕМ ЗА ДИСТРИБУЦИЈА НА БРАН ЕЛЕКТРОНСКО УПРАВУВАЊЕ LED ДИСПЛЕЈ ФУНКЦИЈА ОДМРЗНУВАЊЕ JET START: ГОТВЕЊЕ ЗА 30 СЕКУНДИ СО ФУНКЦИЈА НА ЦЕЛОСНА МОЌНОСТ (750 W) ТАЈМЕР БРАВА ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ ОТВОРАЊЕ НА ВРАТАТА СО КОПЧЕ ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 38 × 60 × 32 СМ БОЈА: ИНОКС

Слични производи