Техномаркет - VIVAX FF100M ВЕНТИЛАТОР ПОДЕН

VIVAX FF100M ВЕНТИЛАТОР ПОДЕН

-11%

Производител: VIVAX
Шифра: 5011765
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,499 ден.

SMART цена:
3,999 ден.

ДИЈАМЕТАР : 46 cm МОЌНОСТ : 100 W МЕТАЛНА КОНСТРУКЦИЈА БОЈА: СРЕБРЕНА

Слични производи