Техномаркет - FAVORIT LED TV-43DN4JM2T2A-70FHD SMART

FAVORIT LED TV-43DN4JM2T2A-70FHD SMART


Производител: FAVORIT
Шифра: 5011778
Достапност: залиха
Редовна Цена:
15,699 ден.

SMART цена:
11,999 ден.

43DN4JM2T2A-44FHD ДИЈАГОНАЛА: 43" (109CM) ЕКРАН: DIRECT LED (DLED) РЕЗОЛУЦИЈА: 1920X1080 (FULL HD) ТЈУНЕР: DVB-T/C/T2 ОСВЕТЛУВАЊЕ: 250CD/M2 ВРЕМЕ НА ОДГОВОР: 8MS SMART: ДА WIRELESS: ВГРАДЕН ПОВРЗУВАЊЕ: SCART, HDMIX3, VGA, USB X2, CI+, ИЗЛЕЗ ЗА СЛУШАЛКИ, КОАКСИЈАЛНО AUDIO, WI-FI МОНТАЖА: VESA (200X100) АНДРОИД ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ: ANDROID 7.0 БОЈА НА РАМКА: ЦРНА БРЗИНА: QUAD CORE 1.2GHZ МЕМОРИЈА: MEMORY 4GB, RAM 512MB ЈАЗИК: МАКЕДОНСКИ;SRPSKI;ENGLISH PVR ФУНКЦИЈА ЗА СНИМАЊЕ НА СОДРЖИНА: ДА ПОДДРЖУВА АПЛИКАЦИИ НА GOOGLE PLAY: ДА ОСТАНАТО: ПОДДРЖУВА БЕЗЖИЧНА ТАСТАТУРА; ХОТЕЛСКИ РЕЖИМ; ПОВЕЌЕЈАЗИЧНО МЕНИ DVB-C: ДА DVB-T2: ДА ЗВУЧНИЦИ: 2X10W ДРЖАЧ: МЕТАЛЕН ДИМЕНЗИИ СО ДРЖАЧ (ШXВXД): 96,5X60,5X22,5CM ДИМЕНЗИИ БЕЗ ДРЖАЧ (ШXВXД): 96,5X55,5X8,5CM НЕТО ТЕЖИНА: 7,00 KG

Слични производи