Техномаркет - LIEBHERR CT-2531 ЛАДИЛНИК

LIEBHERR CT-2531 ЛАДИЛНИК

-21%

Производител: LIEBHERR
Шифра: 5011836
Достапност: залиха
Редовна Цена:
19,999 ден.

SMART цена:
15,799 ден.

ЛАДИЛНИК ВКУПЕН НЕТО КАПАЦИТЕТ 233 L КАПАЦИТЕТ НА КАДИЛНИКОТ 189 L КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 44 L КЛАСА НА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ A++ ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА ЗА 24 ЧАСА 0,512 KWH / 24H ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 187 KWH/A КЛИМАТСКА КЛАСА SN-T НИВО НА БУЧНОСТ 39 DB ФРЕКВЕНЦИЈА 50 HZ 2 ТЕМПЕРАТУРНИ ЗОНИ АВТОМАТСКО ОДМРЗНУВАЊЕ LED-ОСВЕТЛУВАЊЕ 3 СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ ВО ДЕЛОТ ЗА ЛАДЕЊЕ/ОД НИВ 2 СО ПРИЛАГОДИВА ВИСИНА 1 ПОЛИЦА ЗА ШИШИЊА /2 ПОЛИЦИ ЗА КОНЗЕРВИ/САД ЗА ЈАЈЦА БРОЈ НА САДОВИ ЗА ОВОШЈЕ/ЗЕЛЕНЧУК 1 АВТОНОМИЈА 22 H КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 4 KG ВО 24 ЧАСА БОЈА НА КУЌИШТЕ БЕЛА МАТЕРИЈАЛ НА ВРАТАТА ЧЕЛИК ВДЛАБНАТА РАЧКА НАДВОРЕШНИ ДИМЕНЗИИ (В/Ш/Д) 140,1 / 55,0 / 63,0 CM ТЕЖИНА (БЕЗ ПАКУВАЊЕ) 47,7 KG

Слични производи