Техномаркет - BAUER HM100 МИКСЕР

BAUER HM100 МИКСЕР


Производител: BAUER
Шифра: 5011849
Достапност:
Редовна Цена:
1,199 ден.

SMART цена:
799 ден.

МИКСЕР МОЌНОСТ 300W 7 БРЗИНИ ДОДАТОЦИ: 2 МАТАЛКИ ЗА ШЛАГ + 2 МЕШАЛКИ ЗА ТЕСТО ОД НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ 1М КОПЧЕ ЗА ИСФРЛАЊЕ НА МАТАЛКИТЕ БОЈА : БЕЛА

Слични производи