Техномаркет - WHIRLPOOL W5-911E W ЛАДИЛНИК

WHIRLPOOL W5-911E W ЛАДИЛНИК

-27%

Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 5011880
Достапност: залиха
Редовна Цена:
25,999 ден.

SMART цена:
18,991 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК ВКУПЕН КАПАЦИТЕТ 372Л КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ – 261 Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ- 111 Л НИВО НА БУЧАВА (DB (A) ПОВТОРНО 1 PW) 39 КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ (KG / 24 H) - 5 БРОЈ НА ПРИЛАГОДЛИВИ ПОЛИЦИ ВО ФРИЖИДЕРОТ 4 БРОЈ НА ФИОКИ ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ 3 БРОЈ НА ПОЛИЦИ ВО ФРИЖИДЕРОТ 5 БРОЈ НА ТЕМПЕРАТУРНИ ЗОНИ 2 ПЕРИОД НА ЧУВАЊЕ НА ХРАНА ВО СЛУЧАЈ НА ПРЕКИН НА ЕЛЕКТРИЧНАТА ЕНЕРГИЈА (ЧАСОВИ) 24 ПРЕДУПРЕДУВАЧКИ СИГНАЛ / СИГНАЛ ЗА ГРЕШКА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А + ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА (KWH ГОДИШНО) – 306 НЕТО ТЕЖИНА (КГ) 70 ДИМЕНЗИИ: В Х Ш Х Д : 201,1 X 59.5 X 73 СМ

Слични производи