Техномаркет - PHILIPS HR2603/00 MINI БЛЕНДЕР

PHILIPS HR2603/00 MINI БЛЕНДЕР


Производител: PHILIPS
Шифра: 5011912
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,699 ден.

SMART цена:
2,995 ден.

МИНИ БЛЕНДЕР МОЌНОСТ 350 W 2 ПОСТАВКИ ЗА БРЗИНА ВКЛУЧЕНО: САД ЗА БЛЕНДИРАЊЕ, САД ЗА НОСЕЊЕ, САД ЗА СЕЦКАЊЕ ДОДАТОЦИ КОИ СЕ МИЈАТ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ НЕЛИЗГАЧКИ НОГАРКИ НАПОН 220-240 V ФРЕКВЕНЦИЈА 50-60 HZ КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА МЕШАЊЕ 1 Л САД ЗА НОСЕЊЕ 0,6 Л САД ЗА СЕЦКАЊЕ 150 МЛ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ 0,85 М БОЈА БЕЛА МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕТО ПЛАСТИКА МАТЕРИЈАЛ НА СЕЧИЛОТО НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ДИМЕНЗИИ НА ПРОИЗВОДОТ (В X Ш X Д) 108 X 108 X 334 ММ ТЕЖИНА НА ПРОИЗВОДОТ 1,14 КГ

Слични производи