Техномаркет - LIEBHERR K-2814 ЛАДИЛНИК

LIEBHERR K-2814 ЛАДИЛНИК


Производител: LIEBHERR
Шифра: 5011930
Достапност: залиха
Редовна Цена:
23,999 ден.

SMART цена:
18,959 ден.

ЛАДИЛНИК ВКУПЕН НЕТО КАПАЦИТЕТ 250 L ФРИЖИДЕР 229 L ЗАМРЗНУВАЧ 21 L КЛАСА НА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ A++ ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА ЗА 24 ЧАСА 0,485 KWH / 24H ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 178 KWH/A КЛИМАТСКА КЛАСА SN-ST НИВО НА БУЧНОСТ 39 DB ОПСЕГ НА ТЕМПЕРАТУРА НА ДЕЛОТ ЗА ЛАДЕЊЕ 0°C ДО +15°C МЕХАНИЧКО УПРАВУВАЊЕ ИНДИВИДУАЛНИ ТЕМПЕРАТУРНИ ЗОНИ 1 ТЕМПЕРАТУРНИ ЗОНИ 2 АВТОМАТСКО ОДМРЗНУВАЊЕ LED-ОСВЕТЛУВАЊЕ 5 ПОЛИЦИ ВО ДЕЛОТ ЗА ЛАДЕЊЕ ПРИЛАГОДИВИ ПО ВИСИНА 4 МАТЕРИЈАЛ НА ПОЛИЦИТЕ ВО ДЕЛОТ ЗА ЛАДЕЊЕ-СТАКЛО 2 ПОЛИЦИ ЗА ШИШИЊА 3 ПОЛИЦИ ЗА КОНЗЕРВИ САД ЗА ЈАЈЦА 2 САДОВИ ЗА ОВОШЈЕ/ЗЕЛЕНЧУК КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ ВО 24 ЧАСА 2 KG БОЈА НА КУЌИШТЕ БЕЛА МАТЕРИЈАЛ НА ВРАТАТА ЧЕЛИК ЕРГОНОМСКА РАЧКА НАДВОРЕШНИ ДИМЕНЗИИ (В/Ш/Д) 140,2 / 55,0 / 63,0 CM ТЕЖИНА (БЕЗ ПАКУВАЊЕ) 46,7 KG

Слични производи