Техномаркет - LIEBHERR TB-1400 ЛАДИЛНИК

LIEBHERR TB-1400 ЛАДИЛНИК

-21%

Производител: LIEBHERR
Шифра: 5011931
Достапност: залиха
Редовна Цена:
17,999 ден.

SMART цена:
14,219 ден.

ЛАДИЛНИК КЛАСА НА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ A+ ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 118 KWH/A КЛИМАТСКА КЛАСА SN-ST НИВО НА БУЧНОСТ 37 DB КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 136 L МЕХАНИЧКО УПРАВУВАЊЕ ПРОЦЕС НА ОДМРЗНУВАЊЕ АВТОМАТСКИ LED-ОСВЕТЛУВАЊЕ 4 ПОЛИЦИ ВО ДЕЛОТ ЗА ЛАДЕЊЕ ПРИЛАГОДИВИ ПО ВИСИНА 3 МАТЕРИЈАЛ НА ПОЛИЦИТЕ СТАКЛО БРОЈ НА ПОЛИЦИ ЗА ШИШИЊА 1 БРОЈ НА ПОЛИЦИ ЗА КОНЗЕРВИ 2 САД ЗА ЈАЈЦА БРОЈ НА САДОВИ ЗА ОВОШЈЕ/ЗЕЛЕНЧУК 1 БОЈА НА КУЌИШТЕ ЦРНА МАТЕРИЈАЛ НА ВРАТАТА ЧЕЛИК ВДЛАБНАТА РАЧКА НАДВОРЕШНИ ДИМЕНЗИИ (В/Ш/Д) 85 / 50,1 / 62,0 CM ТЕЖИНА (БЕЗ ПАКУВАЊЕ) 30,8 KG

Слични производи