Техномаркет - LIEBHERR CU-2831 ЛАДИЛНИК

LIEBHERR CU-2831 ЛАДИЛНИК

-25%

Производител: LIEBHERR
Шифра: 5011932
Достапност: залиха
Редовна Цена:
26,999 ден.

SMART цена:
20,263 ден.

ЛАДИЛНИК КЛАСА НА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ A++ ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 192 KWH/A НИВО НА БУЧНОСТ 39 DB ВКУПЕН КАПАЦИТЕТ 265 L КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 212 L КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 53 L НАДВОРЕШНИ ДИМЕНЗИИ (В/Ш/Д) 161,2 / 55,0 / 63,0 CM ТЕЖИНА (БЕЗ ПАКУВАЊЕ) 56,4 KG МЕХАНИЧКО УПРАВУВАЊЕ ИНДИВИДУАЛНИ ТЕМПЕРАТУРНИ ЗОНИ 1 ТЕМПЕРАТУРНИ ЗОНИ 2 ПРОЦЕС НА ОДМРЗНУВАЊЕ АВТОМАТСКИ LED-ОСВЕТЛУВАЊЕ 4 ПОЛИЦИ ВО ДЕЛОТ ЗА ЛАДЕЊЕ 3 ПРИЛАГОДИВИ ПО ВИСИНА МАТЕРИЈАЛ НА ПОЛИЦИТЕ СТАКЛО ПОЛИЦА ЗА ШИШИЊА 3 ПОЛИЦИ ЗА КОНЗЕРВИ САД ЗА ЈАЈЦА БРОЈ НА САДОВИ ЗА ОВОШЈЕ/ЗЕЛЕНЧУК 2 ПРОЦЕС НА ОДМРЗНУВАЊЕ- РАЧНО КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ ВО 24 ЧАСА 4 KG ФИОКИ ВО ДЕЛОТ ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ 2 МАТЕРИЈАЛ НА ПОЛИЦИ НА ПРЕГРАДА НА ЗАМРЗНУВАЧ-СТАКЛО VARIOSPACE САД ЗА КОЦКИ МРАЗ 1 FROSTSAFE-СИСТЕМ-ЦЕЛОСНО ЗАТВОРЕНИ ФИОКИ СО ПРОЅИРЕН ПРЕДЕН ДЕЛ БОЈА НА КУЌИШТЕТО БЕЛА МАТЕРИЈАЛ НА ВРАТАТА ЧЕЛИК ВДЛАБНАТА РАЧКА

Слични производи