Техномаркет - WHIRLPOOL WH-2010A+E ЗАМРЗНУВАЧ

WHIRLPOOL WH-2010A+E ЗАМРЗНУВАЧ


Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 5012299
Достапност: залиха
Редовна Цена:
16,999 ден.

SMART цена:
13,429 ден.

ЗАМРЗНУВАЧ КАПАЦИТЕТ:204 L, КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ: 15KG / 24H, ТЕХНОЛОГИЈА 6TH SENSE КОНТРОЛЕН ПАНЕЛ НА ВРАТАТА, LED ДИСПЛЕЈ, ПРИЛАГОДЛИВА ТЕМПЕРАТУРА, ФУНКЦИЈА ЗА БРЗO ЗАМРЗНУВАЊЕ, ЕКО РЕЖИМ, 1 КОРПА, БЕЗ РЕШЕТКА, БЕЗ РИЗИК ОД СОБИРАЊЕ НЕЧИСТОТИЈА МОЖНОСТ ЗА ПОСТАВУВАЊЕ ДО ЅИД МЕКО ЗАТВОРАЊЕ НА ВРАТАТА МЕКО ЗАТВОРАЊЕ НА ВРАТАТА, НИВО НА БУЧАВОСТ 41 ДБ КЛАСА НА ЕНЕРГИЈА: А + ДИМЕНЗИИ: ( В Х Ш Х Д): 86,5 X 80,6 X: 64,8 CM БОЈА: БЕЛА

Слични производи