Техномаркет - AEG L7-WBE69S МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ

AEG L7-WBE69S МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ


Производител: AEG
Шифра: 5012300
Достапност: залиха
Редовна Цена:
69,999 ден.

SMART цена:
55,299 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ КАПАЦИТЕТ ЗА ПЕРЕЊЕ : 9 КГ КАПАЦИТЕТ НА СУШЕЊЕ : 6 КГ МАКСИМАЛНА БРЗИНА НА ЦЕНТРИФУГА : 1600 ВРТ/МИН ФУНКЦИЈА ЗА ОДЛОЖУВАЊЕ НА ПОЧЕТОКОТ СИСТЕМ ПРОТИВ ПЕНА ПРОВЕРКА НА РАМНОТЕЖАТА ВО БАРАБАНОТ 4 ПРИЛАГОДЛИВИ НОГАРКИ ЗАШТИТА НА ГРЕЈАЧИТЕ НАЧИН НА СУШЕЊЕ: КОНДЕНЗАЦИЈА КАПАЦИТЕТ НА БАРАБАНОТ : 69 Л ТИП НА МОТОРОТ: ИНВЕРТЕР НИВО НА БУЧАВОСТ ПРИ ПЕРЕЊЕ : 51 ДБ НИВО НА БУЧАВОСТ ПРИ СУШЕЊЕ: 60 ДБ ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛ.ЕНЕРГИЈА : 1212 KWH ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА: 19800 Л ДИМЕНЗИИ: ( В Х Ш Х Д) : 85 X 60 X 60,5 SM

Слични производи