Техномаркет - FAVORIT L-150 ЛАДИЛНИК

FAVORIT L-150 ЛАДИЛНИК


Производител: FAVORIT
Шифра: 5012397
Достапност: залиха
Редовна Цена:
8,999 ден.

SMART цена:
7,109 ден.

ЛАДИЛНИК БРУТО/НЕТО ВОЛУМЕН: 107/106 L ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А+ ГАС: Р600 ИЗМЕНЛИВА ВРАТА РЕГУЛИРАЧКИ НОГАРКИ ФИКСНИ РАЧКИ ЗА ВРАТАТА ДРЖАЧ ЗА ЈАЈЦА ФИКСНИ ПОЛИЦИ НА ВРАТАТА ПРИЛАГОДУВАЧКИ СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ НИВО НА БУЧНОСТ: 41 DB ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛ. ЕНЕРГИЈА: 115 KWH / ГОД БОЈА: БЕЛА ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д: 83,8/54/59,5 CM

Слични производи