Техномаркет - FAVORIT R-150 ЛАДИЛНИК

FAVORIT R-150 ЛАДИЛНИК


Производител: FAVORIT
Шифра: 5012400
Достапност: залиха
Редовна Цена:
9,499 ден.

SMART цена:
7,504 ден.

ЛАДИЛНИК БРУТО/НЕТО ВОЛУМЕН: 119/117 L КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ: 105/12 L ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А+ ГАС: Р600 ИЗМЕНЛИВА ВРАТА РЕГУЛИРАЧКИ НОГАРКИ ФИКСНИ РАЧКИ ЗА ВРАТА ДРЖАЧ ЗА ЈАЈЦА ФИКСНИ ПОЛИЦИ НА ВРАТАТА ПРИЛАГОДУВАЧКИ СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛ. ЕНЕРГИЈА: 169 KWH / ГОД НИВО НА БУЧНОСТ: 41 DB БОЈА: БЕЛА ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д: 83,8/54/59,5 CM

Слични производи