Техномаркет - TEFAL G6050414 ТАВА 24СМ

TEFAL G6050414 ТАВА 24СМ

-15%

Производител: TEFAL
Шифра: 5012451
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,499 ден.

SMART цена:
1,274 ден.

ТАВА ЗА ПРЖЕЊЕ ДИЈАМЕТАР 24 СМ ИЗРАБОТЕНА ОД ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ЛИЕН АЛУМИНИУМ ЦВРСТ И ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН МОЖНОСТ ЗА КОРИСТЕЊЕ ВО РЕРНА НА ТЕМПЕРАТУРА ДО 175 ° C ТЕХНОЛОГИЈАТА THERMO-SPOT® ЗА СОВРШЕНИ РЕЗУЛТАТИ ДОПОЛНИТЕЛНА НЕЛЕПЛИВА ОБЛОГА ОД ТИТАНИУМ КОЈА ОВОЗМОЖУВА ЛЕСНО МИЕЊЕ

Слични производи