Техномаркет - ISKRA AF32Q ФРИТЕЗА

ISKRA AF32Q ФРИТЕЗА

-17%

Производител: ISKRA
Шифра: 5012539
Достапност: залиха
Редовна Цена:
7,499 ден.

SMART цена:
6,199 ден.

ФРИТЕЗА НА ТОПОЛ ВОЗДУХ ЈАЧИНА: 1500W МОЌНОСТ: 220V-240V~50/60HZ КАПАЦИТЕТ НА САДОТ: 3.2 L ТАЈМЕР: DO 60 MIN ТЕРМОСТАТ: 80-200°C АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ LED ДИСПЛЕЈ ПОДГОТВУВАЊЕ НА ЈАДЕЊА БЕЗ ЗЕЈТИН ДИМЕНЗИИ : 320 X 320 X 355 MM НЕТО ТЕЖИНА: 3,2 KG

Слични производи