Техномаркет - BAUER FH-620 КАЛОРИФЕР

BAUER FH-620 КАЛОРИФЕР

-43%

Производител: BAUER
Шифра: 5012564
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,399 ден.

SMART цена:
799 ден.

КАЛОРИФЕР МОЌНОСТ: 2000 W 2 НИВОА НА ПРИЛАГОДУВАЊЕ (1000 W / 2000 W) ПРИЛАГОДЛИВ ТЕРМОСТАТ ИНДИКАТОР ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛУЧУВАЊЕ ВГРАДЕНА РАЧКА ЗА НОСЕЊЕ ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ ИНТЕГРИРАН ПРЕКИНУВАЧ БОЈА: БЕЛА

Слични производи