Техномаркет - QUADRO DFR-3123 A+ ЛАДИЛНИК

QUADRO DFR-3123 A+ ЛАДИЛНИК

-13%

Производител: QUADRO
Шифра: 5012576
Достапност: залиха
Редовна Цена:
15,999 ден.

SMART цена:
13,899 ден.

ЛАДИЛНИК ВКУПЕН КАПАЦИТЕТ 268L КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 184 L КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 84 L КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 4 КГ / 24 Ч 1 КОМПРЕСОР ДВЕ ВРАТИ МЕТОД НА ЛАДЕЊЕ СО ПРИРОДНО СТРУЕЊЕ НА ВОЗДУХОТ ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ А + ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛ. ЕНЕРГИЈА 257 KWH/ ГОД ФРЕОН R600A НИВО НА БУЧАВОСТ 41 DB (A) РЕВЕРЗИБИЛНИ ВРАТИ БРОЈ НА ПОЛИЦИ: 4 БОЈА: БЕЛА ДИМЕНЗИИ (В X Ш X Д ) MM 578 X 632 X 1750 mm

Слични производи