Техномаркет - BOSCH HBA-573BS1 ФУРНА

BOSCH HBA-573BS1 ФУРНА

-21%

Производител: BOSCH
Шифра: 5012605
Достапност: залиха
Редовна Цена:
42,999 ден.

SMART цена:
33,969 ден.

ВГРАДЛИВА ФУРНА КАПАЦИТЕТ 71 Л 5 РЕЖИМИ НА ГРЕЕЊЕ: 3Д ТОПОЛ ВОЗДУХ, ГОРНО / ДОЛНО ГРЕЕЊЕ, ГРИЛ СО КРУЖЕН ВОЗДУХ, ГРИЛ ЗА ГОЛЕМА ПОВРШИНА, БЛАГ ТОПОЛ ВОЗДУХ ТЕМПЕРАТУРЕН ОПСЕГ: 50 ° C - 275 ° C РОТИРАЧКИ РЕГУЛАТОР, КОНТРОЛНИ КОПЧИЊА НА ВОВЛЕКУВАЊЕ XXL РЕРНА СО ВНАТРЕШНИ ЅИДОВИ ОД GRANITEMAIL НАЧИН НА ЧИСТЕЊЕ: ПИРОЛИЗА ЦЕЛОСНО СТАКЛЕНА ВНАТРЕШНА ВРАТА LED ДИСПЛЕЈ ЕЛЕКТРОНСКИ ПРОГРАМСКИ ЧАСОВНИК ПРИКАЗ НА МОМЕНТАЛНАТА ТЕМПЕРАТУРА ВО РЕРНАТА AUTOPILOT 10 БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ ХАЛОГЕНО ОСВЕТЛУВАЊЕ ВЕНТИЛАТОР ЗА ЛАДЕЊЕ 1 X РЕШЕТКА, 1 X УНИВЕРЗАЛНА ТАВА ЗА ПЕЧЕЊЕ НИСКА ТЕМПЕРАТУРА НА ВРАТАТА ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЗА ДЕЦА СИГУРНОСНО ИСКЛУЧУВАЊЕ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А ДИМЕНЗИИ (В X Ш X Д): 595 X 594 X 548 MM

Слични производи