Техномаркет - GIMI JOLI SILVER C618M СИШАРА ЗА АЛИШТА

GIMI JOLI SILVER C618M СИШАРА ЗА АЛИШТА

-33%

Производител: GIMI S.P.A.
Шифра: 5012635
Достапност: залиха
Редовна Цена:
899 ден.

SMART цена:
599 ден.

СУШАРА ЗА АЛИШТА НА СКЛОПУВАЊЕ ЛЕСНА И КОМПАКТНА ЗА УПОТРЕБА ЦВРСТА И ИЗДРЖЛИВА ЗА СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА ДИМЕНЗИИ НА ПАКЕТОТ: 180 X 55 X 93 СМ ТЕЖИНА 2,55 КГ БОЈА: СРЕБРЕНА

Слични производи