Техномаркет - GORENJE BO-76SYB ФУРНА

GORENJE BO-76SYB ФУРНА


Производител: GORENJE
Шифра: 5012708
Достапност:
Редовна Цена:
24,999 ден.

SMART цена:
23,299 ден.

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА РЕРНА (BIGSPACE) - 71 L НАЈГОЛЕМА УПОТРЕБЛИВА ПОВРШИНА ЗА ПЕЧЕЊЕ (SIPERSIZE) HOMEMADE PLUS ОБЛИК НА РЕРНАТА: HOMEMADE PLUS ОБЛИК НА РЕРНАТА СОВРШЕН ГРИЛ (PERFECTGRILL) МЕХАНИЧКО УПРАВУВАЊЕ ОБЛИК НА КОПЧИЊАТА: ЕРГОНОМСКИ КОПЧИЊА ADAPTBAKE: ИНТЕЛИГЕНТЕН СИСТЕМ НА ПОМНЕЊЕ OДМРЗНУВАЊЕ (DEFROST) БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ (FASTPREHEAT) ЧИСТЕЊЕ СО AQUACLEAN ФУНКЦИЈА ГЛАТКО ЗАТВOРАЊЕ НА ВРАТАТА (GENTLECLOSE) ОСВЕТЛУВАЊЕ ИСТОВРЕМЕНО ПЕЧЕЊЕ НА ПОВЕЌЕ НИВОА 1 ДЛАБОКА И 1 ПЛИТКА ЕМАЈЛИРАНА ТАВА ЗА ПЕЧЕЊЕ РЕШЕТКА НА РЕРНАТА ТЕЛЕСКОПСКИ ВОДИЛКИ НА 2 НИВОА СО ДЕЛУМНО ИЗВЛЕКУВАЊЕ ТЕРМОЕЛЕКТРИЧЕН ОСИГУРУВАЧ СО АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ДИНАМИЧКО ЛАДЕЊЕ НА РЕРНАТА (DC DYNAMICCOOKING) ТРОЈНО ЗАСТАКЛЕНА ВРАТА НА РЕРНАТА СО ЕДЕН ДЕФЛЕКТОР (COOLDOOR) КАТАЛИТИЧКИ ФИЛТЕР ЗА ВЕНТИЛАТОРОТ СИЛВЕРМАТ-ЕМАЈЛ (SILVERMATTE) ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A+ БОЈА: ЦРНА ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 59,7 × 59,5 × 54,7 CM НЕТО ТЕЖИНА НА АПАРАТОТ: 33,8 KG

Слични производи