Техномаркет - GORENJE NRK-611SYB4 ЛАДИЛНИК

GORENJE NRK-611SYB4 ЛАДИЛНИК


Производител: GORENJE
Шифра: 5012711
Достапност:
Редовна Цена:
32,999 ден.

SMART цена:
28,599 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A+ КЛИМАТСКА КЛАСА: SN, N, ST, T 1 КОМПРЕСОР ВКУПЕН НЕТО КАПАЦИТЕТ: 307 L ВОЛУМЕН НА РАЗЛАДНИОТ ДЕЛ: 222 L ВОЛУМЕН НА ЗАМРЗНУВАЧОТ: 85 L КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ: 5 KG/24H ИЗДРЖЛИВОСТ ПРИ ПРЕКИН НА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА: 18 H ЛЕД ДИСПЛЕЈ АЛАРМ ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА CRISPZONE ФИОКА СО КОНТРОЛА НА ВЛАЖНОСТА: ГОЛЕМА ФИОКА ЗА ЗЕЛЕНЧУК СО РЕГУЛАЦИЈА НА ВЛАЖНОСТА IONAIR СО MULTIFLOW 360° ФУНКЦИЈА ИНТЕЛИГЕНТЕН СИСТЕМ НА ПОМНЕЊЕ (ADAPTTECH ЛАДЕЊЕ) NOFROST PLUS БРЗО ЛАДЕЊЕ ШТЕДЛИВА ПРОГРАМА (ECOMODE) 5 СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ ДРЖАЧ ЗА ШИШИЊА (BOTTLEMAT) ПОЛИЦА ЗА ШИШИЊА НА ВРАТАТА MULTIBOX САД FRESHZONE ФИОКА XXL SPACEBOX ФИОКА ПРОСТОР ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ: 3 ФИОКИ 2 СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ БУЧНОСТ: 42 DB(A)RE1PW БОЈА: ЦРНА ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 60 × 185 × 64 CM

Слични производи